Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, maghiară

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

500 - 700 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

STOKKER HOTEL isi mareste echipa. Vino in echipa noastra ca si receptioner.
Candidatul ideal:
-Studii medii,
- Cunostinte limba engleza
- Cunostinte operare PC
- Foarte bune abilitati de comunicare
- Persoane energice, responsabile, oneste, motivate, cu spirit de echipa si initiativa
- Persoane rabdatoare care sunt orientate spre a lucra cu clientii

Descrierea jobului:
-Primirea, consilierea si cazarea clientilor, intocmirea documentelor necesare cazarii, incasarea contravalorii serviciilor oferite;
-Furnizarea de informaţii clienţilor privind natura serviciilor oferite de hotel, precum şi efectuarea de rezervări în contul acestora.
-Promovarea serviciilor si a imaginii hotelului, informarea clienţilor, medierea conflictelor si rezolvarea reclamatiilor clientilor.
-Asigurarea serviciilor de cazare şi rezevare pentru clienţii hotelului la standardele stabilite;