Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

400 €

Hotel Olimp angajeaza receptioner pentru tura de noapte.

Iti place sa iti petreci noptile fara sa dormi? sau poate ai de invatat pentru un examen in timpul noptii !? de ce sa nu castigi bani frumosi pentru asta facand un job interesant , in care poti sa iti dezvolti abilitatile sociale si de comunicare cu un program flexibil in care lucrezi doar 2 zile si dupa ai 2 zile de pauza.

Descrierea postului:

Negociaza tarifele pentru clienti in limitele stabilite,

Efectueaza operatiile legate de check-in (verificare documente, incasare contravaloare sejur),

Opereaza in sistemul de gestiune hoteliera rezervarile si informatiile legate de sejur,

Inregistreaza si verifica datele operative, contabile si statistice specifice activitatii de receptie,

La check-out, efectueaza verificarile obisnuite, inclusiv a soldurilor restante de plata.

Cerintele noastre:

Absolvent studii engleza nivel mediu - obligatoriu

Cunoasterea unei alte limbi straine, constituie un avantajCunostinte de operare pe calculator

Aspect fizic placut , amabilProfesionalism, seriozitate

Abilitati de comunicare si negociere

Atentie la detalii, adaptare la lucrul in echipa

Castiguri lunare atractive intrelei Cv-urile se pot trimite la sau