Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Bulevardul Gării, Brașov

Companie din domeniul HoReCa din Brașov angajează recepționer!

Cerințe :

-Studii : medii/superioare;
-Constituie un avantaj experiența similară sau în domeniul vânzărilor/ Public Relations;
-Engleză nivel avansat;
-Foarte bune abilități de comunicare;
-Dinamism , eficiență;
-Seriozitate;
-Flexibilitate;
-Persoană plăcută, îngrijită și onestă.

Atribuții:

-Contribuie la primirea și informarea oaspeților;
-Cunoaște și promovează activ serviciile oferite de hotel;
-Introduce, verifică, și actualizează în sistem rezervările;
-Tratează cu profesionalism, respect și delicatețe diversele solicitări/întrebări ale oaspeților;
-Oferă răspunsuri prompte, clare, complete, cât mai aproape de nevoile oaspeților.

Oferim :

-Oportunități reale de dezvoltare profesională;

- Echipa tânără și dinamică;
-Mediu de lucru profesional și plăcut;

- Avantaje și bonusuri multiple!