Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

500 - 600 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Specificatiile postului:
• Studii superioare;
• Experienta de minim 1 an pe un post similar;
• Cunoaşterea limbii engleze la nivel avansat;
• Cunostinte de operare calculator;
• Abilitati foarte bune de comunicare;
• Capacitate de a lua decizii rapide, eficiente si asumare a responsabilitatilor;
• Aspect fizic placut, prezenta agreabila, amabilitate, solicitudine.

Responsabilitati:
- Intampinarea oaspetilor SPA-ului cu amabilitate si caldura;
- Preluarea si inregistrarea programarilor si rezervarilor de acces in SPA si a terapiilor;
- Inregistrarea clientilor si administrarea corecta a bazei de date;
- Consilierea oaspetilor in alegerea terapiilor, pachetelor si produselor cosmetice din SPA;
- Promovarea produselor si serviciilor SPA-ului;
- Asigurarea calitatii serviciilor oferite in vederea satisfacerii preferintelor clientilor.