Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Descrierea jobului

Gestioneaza contractele de inchiriere spatii (spatii tehnice, headend) din regiunea alocata;
Negociaza sau renegociaza proactiv contractele in vederea reducerii costurilor sau obtinerii unor conditii de colaborare mai avantajoase;
Coordoneaza furnizorul de facility management din fiecare regiune pentru intretinerea spatiilor aflate in gestiune;
Evalueaza costurile de mentenanta reactiva prin planificarea unor termeni de realizare, coordoneaza santierele, evalueaza lucrarile, verifica executia lucrarilor si acceptanta lucrarilor;
Acorda suport in obtinerea autorizatiilor de functionare sau de construire pentru spatiile aflate in aria de activitate;
Coordoneaza proiecte de amenajare sau modernizare spatii (Headend si huburi) prin selectia de furnizori, implementarea proiectelor de executie, achizitia si montarea echipamentelor necesare, receptia finala a lucrarilor;
Acorda suport in construirea bugetului anual OPEX si CAPEX.

Candidatul ideal

Studii superioare finalizate;
Experienta relevanta de minim 2 ani in domeniul telecomunicatii, pe aria specifica activitatilor de Servicii Generale (gestiune imobile, amenajare spatii de lucru, contracte inchiriere spatii, Facility Management etc);
Expunere de minim 2 ani la activitati ce au implicat coordonare de activitate la nivel zonal sau regional;
Cunostinte economice de baza, cunostinte financiar-contabile minime;
Foarte bune cunostinte de lucru cu calculatorul (pachetul MSOffice);
Cunostinte de Limba engleza la nivel mediu;
Permis de conducere categoria B, fara incidente;
Rezolvarea problemelor;
Organizare si Planificare;
Orientare catre client;
Integritate si incredere.

Angajarea se face pe perioada determinata.