Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Iași

Compania Quartz Matrix este lider regional pe piata solutiilor IT, Securitate si Eficienta energetica.
Descrierea postului:
Ocupantul acestui post va lucra in cadrul Departamentului Implementare si va avea ca principale responsabilitati implementarea solutiilor promovate de companie: rack-uri de comunicatie, sisteme de monitorizare a energiei electrice, sisteme de securitate, etc.

Electrician instalatii de curenti electrici

Responsabilitati:
- executa cablaje electrice dupa proiect
- monteaza contori electronici de masurare a energiei electrice
- monteaza echipamente de masura si control in buclele de automatizare
- executa interconexiuni intre echipamente
- pune in functiune solutiile tehnice instalate
- intocmeste procese-verbale de instalare
Cerinte:
- studii medii, de preferinta profil electric
- cunostinte electrice de baza
- experienta in instalatii electrice reprezinta un avantaj
- autorizatie ANRE I/IIB constituie avantaj
- permisul de conducere categ. B constituie un avantaj

Ofera :
• salariu motivant, instruire si traininguri de specialitate, posibilitati reale de promovare.
Daca te regasesti in descriere, asteptam CV-ul tau!