Web QA Engineer la Profitshare

Adresa/ adresele jobului

București

Profitshare,  cea mai mare platforma de marketing afiliat din CEE (RO, BG & HU), cauta QA Tester care sa se alature echipei noastre. Am generat magazinelor inscrise in platforma vanzari de peste 190 Mil. EUR insa avem nevoie de tine pentru a ajunge impreuna la nivelul urmator!

Reușești să găsești buguri ca un Sherlock Holmes?

Dacă da, aplică și ne vedem să vorbim mai multe.

Responsabilități:

- dezvoltare si mentenanță scenarii de testare aplicații web;

- raportare buguri;

- colaborare cu echipa de dezvoltare web.

Cerințe:

- Experiență in testare manuală;

- Cunoștințe medii de Selenium;

- Cunoștințe medii de JavaScript, HTML, CSS Selectors.

Un mare plus:

- Experiență un Jira, Confluence;

- Utilizarea unui SCM (GIT/SVN).

Oferim cele mai tari beneficii:

- Mediu de învățare, tool-uri de ultima generație, colegi gata sa te ajute;

- Cursuri si traininguri interne;

- Proiecte interesante, clienți mari si foarte mari;

- Poziție full-time, contract de munca;

- Salariu atractiv, posibilitate de dezvoltare;

- Asigurare medicala privata;

- Bonuri de masa.