Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Baia Mare

Candidatul ideal

Cautam o persoana ambitioasa si eficienta, cu atitudine pozitiva si nivel conversational foarte bun de limba engleza pentru postul de Purchase Assistant. Experienta anterioara nu este obligatorie! Asteptam CV-ul tau la adresa jobs

Descrierea jobului

Jobul consta in mentinerea relatiilor comerciale cu furnizorii deja existenti, dezvoltarea legaturilor cu potentialii furnizori noi si o intelegere adecvata a produselor tranzactionate. Se impune o exprimare clara, accent pe detalii si atentie distributiva.

Descrierea companiei

Lansat in martie 2005, QuickMobile s-a diferentiat in scurt timp ca unul dintre cei mai importanti retaileri de IT&C din mediul online in Romania. Portofoliul de afaceri al Quickmobile este completat de o retea de puncte de vanzare in cele mai importante centre comerciale din tara, concepute ca magazine cu acces de 360°.