Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

225 €

Responsabilitati

- Identificarea posibilităţilor de integrare şcolară şi profesională, nevoilor de calificare profesională, problemelor de natură cognitivă, emoţională şi comportamentală
- Consilierea beneficiarilor (prin activitati de grup si consiliere individuala) cu scopul facilitării integrării profesionale, prin ghidare şcolară şi profesională, în scopul unei mai bune valorificari a resurselor şi depăşirii dificultăţilor personale şi sociale
- Promovarea sănătăţii mentale, prevenirea comportamentelor deviante

Cerinte

-Studii superioare de psihologie, nivel master in psihologie; specializare sau experienta in psihologie educationala/consiliere psihologica/consiliere vocationala
-Atestat de libera practica, nivel autonom

Beneficii Oferite

-Posibilitatea de a contribui la integrarea socio-profesionala, dezvoltarea personala a unui grup tinta dezavantajat-adolescenti provenind din familii nevoiase
-Munca intr-o echipa dinamica- a centrului de zi FRCCF "Clujul Are Suflet."
-Programul de munca este de 4 ore/zi, in medie sau 20 ore/saptamana
-Salariul brut este de 1042 ron, brut pentru1/2 norma