Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Iași

Ești o persoană cu bune abilități de comunicare? Ai o pasiune pentru vânzări și tehnologie?

Quartz Matrix are nevoie de tine! Te cautăm pe tine – cel conectat la tehnologia moderna.

Descrierea postului

Compania Quartz Matrix este lider regional pe piata solutiilor IT, Eficienta energetica si Securitate electronica. Este o companie dinamica cu solide competente tehnologice.

Compania noastra are o puternica orientare spre consultanta, cercetare, productie, integrare si implementare a solutiilor si tehnologiilor de varf.

Daca te regasesti in descrierile de mai jos, esti foarte aproape de a primi acest job:

  • Animat de dorinta de a dezvolta un proiect major
  • Asumarea deplina a obiectivelor, resurselor alocate, autoritatii, deciziilor si reusitelor proiectului
  • Abilitati de comunicare si lucru in echipa la nivel superior
  •  Persoana capabila sa transmita viziunea asupra unui proiect de la cel mai inalt nivel de leadership pana la nivel de implementare in teren
  •  Abilitati de preluare a cerintelor de la client
  • Cunostinte generale de marketing

Ce iti oferim:

  • Acces la ultimele tehnologii software, pe care le vei putea testa și învăța
  • Dezvoltarea în cadrul unei echipe de consultanți cu un know-how solid în domeniul IT
  • Traininguri pentru dezvoltarea abilităților de comunicare, de vânzări și pe soluții software
  • Pachet salarial pe măsura performanțelor
  • Mașină de serviciu pentru deplasări în zona alocată
  • Telefon mobil, laptop
  • Atmosferă de lucru plăcută