Acest job nu mai este activ.

PROJECT MANAGER / REPUBLICA IRLANDA

Nivel cariera

Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Târgu Mureș; Cluj-Napoca; Iași; Sibiu; București

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

2500 €

Locul de munca: Companie privata
Salariu Brut  :  $Neg + Bonus + Pension +  Car

Ce oferă Angajatorul :

  • Perioada contractului: nedeterminata
  • Se lucreaza 55 de ore pe săptămâna,
  • Asigurări sociale,
  • Asigurări medicale,
  • Cazare : asistenta in găsirea locuinței
  • Posibilitatea de relocare cu familia.
  •  Costul transportului este suportat de angajator si rambursat de candidat pe o anumita perioada
  • Ore suplimentare ,
  • Concediu plătit,
  • Mașină de serviciu

 Responsabilități:

  • Cunoașterea cunoștințelor despre produsele de construcție, detaliile construcției și normele relevante, reglementările și standardele de calitate
  • Înțelegerea tuturor fațetelor procesului de construcție
  • Familiarizarea cu pachetele de software pentru managementul construcțiilor
  • Abilitatea de a planifica și de a vedea „imaginea de ansamblu”
  • Competente în gestionarea conflictelor și a crizelor
  • Abilități de conducere și de management al resurselor umane
  • Abilități excelente de gestionare a timpului și a proiectelor

Condiții de recrutare:

  • Diploma  în managementul construcțiilor, arhitecturii, ingineriei sau al domeniului conex
  • Experienta de lucru dovedita in managementul construcțiilor
  • Cunoștințe avansate despre procesele, mijloacele și metodele de management al construcțiilor
  • Experiență în MS Office;
  • Cunostinte medii de limba engleza scris si vorbit