Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Șoseaua București-Ploiești, București

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

600 €

Profilul candidatului ideal / Aptitudini așteptate :

- persoana strategică,cu gândire analitică, abilități de coordonare;
- atitudine comerciala;
- spirit de echipa, sociabil, abilitati de comunicare si relationare;
- orientarea catre performanta;
- sociabilitate, tenacitate, dinamism, deschidere catre nou.

Descrierea postului:

- Coordoneaza proiectele din faza de ofertare pana la faza de implementare si predare catre Client;
- Colaboreaza cu departamentele Suport;
- Pastreaza o comunicare stransa si eficienta cu Reprezentantul Sales;
- Intocmeste Graficul de Executie si urmareste respectarea acestuia;
- Contracteaza subcontractorii si plaseaza comenzile de materiale cu ajutorul Departamentelor Suport;
- Verifica si urmareste costurile proiectului pentru respectarea si cresterea marjei de profit;
- Verifica si propune spre decontare situatiile de lucrari ale subcontractorilor;
- Asigura consultant tehnica de specialitate inca din faza de Ofertare a proiectelor;
- Controleaza continuu calitatea lucrarilor din proiectele sale si ia masurile necesare pentru asigurarea acesteia la un nivel ridicat;
- Urmareste intocmirea documentatiei tehnice pentru proiectele coordonate;
- Se asigura de existenta planului SSM si SU pentru fiecare proiect si verifica respectarea acestora;
- Intcomeste rapoarte saptamanale de progres pentru fiecare proiect in parte;
- Raporteaza responsabilului de Departament.

Cerinte:

- Studii superioare tehnice (constructii civile sau instalatii);
- Experienta pe un post similar;
- Foarte buna capacitate de organizare si abilitati de lucru in echipa;
- Permis de conducere cat. B;
- Cunostinte AutoCAD 2D;
- Cunostinte bune MS Project;
- Cunoștințe bune MS Office (Word, Excel);
- Cunostinte limba engleza (comercial si tehnic).

Daca va considerati potriviti pentru cerințele noastre, va rugam sa ne trimiteti un CV, scrisoare de intentie cu recomandari (nu obligatoriu, numai în cazul în care este posibil) la următoarea adresă de e-mail: , în atenția D-lui Marius Tufan.
• Va rugam sa trimiteti CV-ul pana la data de 10 August 2017
• Doar candidatii selectati vor fi contactati.