Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Profilul candidatului ideal / Aptitudini așteptate :

- persoana strategică,cu gândire analitică, abilități de coordonare;
- atitudine comerciala;
- spirit de echipa, sociabil, abilitati de comunicare si relationare;
- orientarea catre performanta;
- sociabilitate, tenacitate, dinamism, deschidere catre nou.

Descrierea postului:

- Coordoneaza proiectele din faza de ofertare pana la faza de implementare si predare catre Client;
- Colaboreaza cu departamentele Suport;
- Pastreaza o comunicare stransa si eficienta cu Reprezentantul Sales;
- Intocmeste Graficul de Executie si urmareste respectarea acestuia;
- Contracteaza subcontractorii si plaseaza comenzile de materiale cu ajutorul Departamentelor Suport;
- Verifica si urmareste costurile proiectului pentru respectarea si cresterea marjei de profit;
- Verifica si propune spre decontare situatiile de lucrari ale subcontractorilor;
- Asigura consultant tehnica de specialitate inca din faza de Ofertare a proiectelor;
- Controleaza continuu calitatea lucrarilor din proiectele sale si ia masurile necesare pentru asigurarea acesteia la un nivel ridicat;
- Urmareste intocmirea documentatiei tehnice pentru proiectele coordonate;
- Se asigura de existenta planului SSM si SU pentru fiecare proiect si verifica respectarea acestora;
- Intcomeste rapoarte saptamanale de progres pentru fiecare proiect in parte;
- Raporteaza responsabilului de Departament.

Cerinte:

- Studii superioare tehnice (constructii civile sau instalatii);
- Experienta pe un post similar;
- Foarte buna capacitate de organizare si abilitati de lucru in echipa;
- Permis de conducere cat. B;
- Cunostinte AutoCAD 2D;
- Cunostinte bune MS Project;
- Cunoștințe bune MS Office (Word, Excel);
- Cunostinte limba engleza (comercial si tehnic).

Daca va considerati potriviti pentru cerințele noastre, va rugam sa ne trimiteti CV-ul si scrisoarea de intentie cu recomandari (nu obligatoriu, numai în cazul în care este posibil) pana la data de 20 Aprilie 2018.
• Doar candidatii selectati vor fi contactati.