Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, română

Adresa/adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Pentru departementul nostru de Dezvoltare si Expansiune cautam: Project Manager Expansiune

Incepand din luna iulie, Farmaciile Help Net fac parte din grupul Pheonix. Vino sa faci parte dintr-o echipă dede angajaţi la nivel European.

Responsabilitati:

Coordoneaza activitatile de identificare si amenajare a spatiilor comerciale/punctelor de lucru pentru farmaciile Help Net.

  • Identifica si contracteaza spatiile comerciale stradale optime din punct de vedere al planurilor de dezvoltare propuse si al specificului activitatii companiei;
  • Analizeaza zone de interes, identifica locatiile potrivite si inainteaza propunerile spatiilor selectate si adecvate activitatii;
  • Asigura o buna derulare a contractelor de inchiriere pentru spatiile comerciale contractate
  • Initiaza si mentine contactele cu parteneri locali - detinatori de spatii, agentii imobiliare, developeri
  • Evalueaza noile spatii din punct de vedere al respectarii conditiilor legale pentru infiintarea unui punct comercial
  • Negociaza contractele de inchiriere cu propietarii de spatii
  • Mentine relatiile cu proprietarii, obtinand de la acestia toate documentele necesare referitoare la spatiu si proprietatea asupra acestuia
  • Coordoneaza activitatile de amenajare a spatiilor comerciale / punctelor de lucru Help Net;
  • Colaboreaza cu toate departamentele Help Net si furnizori externi in vederea lucrarilor de amenajare, instalare echipamente si dotari, etc. in vederea pregatirii deschiderii farmaciilor;
  • Urmareste indeplinirea lucrarilor premergatoare deschiderii de farmacii in parametrii de performanta agreati la nivel de companie.

    Profil candidat:

  • Studii superioare cu profil economic sau tehnic
  • Experienta minim 2 ani pe o pozitie similara in industria de Retail sau Real Estate
  • Cunostinte Microsoft Office nivel avansat, AutoCad - nivel mediu
  • Permis auto categoria B & disponibilitate de deplasare
  • Excelente abilitati de comunicare (scrise, verbale) si negociere
  • Orientare continua catre rezultate
  • Capacitate de a organiza si coordona lucrari ample
  • Capacitatea de a face fata unui mediu de lucru dinamic
  • Flexibilitate, seriozitate, integritate, lucru in echipa

Beneficii:

  • Posibilităti de promovare şi dezvoltare profesională;
  • Accesul la programe de training specializate şi pregătire profesională;
  • Cadouri corporate;
  • Preţuri promoţionale la clinici private, plan de discount-uri relevante la produsele şi serviciile mai multor parteneri;
  • Biblioteca Bookster, 7Cards, Fructe la birou;