Acest job nu mai este activ.

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Descriere job:

-oferirea de informatii pentru clienti;
-distribuirea materialelor publicitare.( flyere,pliante,monstre produse)la punct fix( sampling) sau la cutiile postale pe o anumita strada, cartier;

-animatii pentru copii: ateliere de creatie, evenimente cu jocuri interactive, etc.

-facepaiting, modelare de baloane;

-participarea la evenimente: Targ-uri, Activari in galerii, etc.;

Candidatul ideal: - persoana responsabila; - persoana organizata, disciplinata si ordonata; - aspect fizic placut, atitudine profesionala in timpul orelor de lucru; - abilitate de a lucra independent; - aptitudini excelente de comunicare si capacitate de comunicare interpersonala; - abilitatea de a asculta si de a intelege.

Responsabilitati : - activitate de teren (in diferite locatii si localitati); - respectarea orarului zilnic de lucru; - cunoasterea foarte buna a procedurilor de lucru; - indeplinirea target- ului de marketing;
-simt de orientare, capacitate de a se orienta , capacitatea de a interpreta o harta.

Cerinte:
- seriozitate
-aspect placut
-punctualitate

Cine suntem?

PinPoint/SmartPoint Concept este o agentie de BTL prezenta pe piata de prin 2012 si care face proiecte de la evenimente de copii pana la concerte si festivaluri, OOH, etc