Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

450 - 650 €

Ce vei face?

Vei planifica, organiza şi desfăşura activităţii specifice de realizare a dosarelor pentru obţinerea avizelor şi autorizaţiilor necesare în domeniul construcţii.

 Sarcini şi responsabilităţi

  • Vei colabora cu arhitecţii şi vei ţine legătura cu structurile de specialitate pentru a întocmi dosarele necesare obţinerii avizelor/autorizaţiilor
  • Te vei asigura că toate dosare sunt complete (cuprinde toate documentele prevăzute de lege) şi prezentate într-o formă corespuzatoare cu procedurile de lucru ale fiecărei autorităţi în parte
  • În cazul în care este necesar, vei completa dosarul cu documente lipsa/solicitate suplimentar
  • Vei întocmi dosarele necesare pentru avize/autorizaţii conform legislaţiei
  • Vei avea ca suport: pachete legislative, opisuri model pentru fiecare tip de aviz în parte, softuri de gestionare avize, colegi experimentaţi în domeniul avizării proiectelor de construcţii pentru clarificări suplimentare

Te potriveşti perfect dacă

  • Ai studii superioare, profil tehnic (arhitectura/inginerie/economic)
  • Cunoşti legislaţia în vigoare
  • Ai bune abilităţi de project management
  • Ai experienţă în domeniu - constituie un avantaj

Ce îţi oferim?

  • salariu competitiv
  • o mulţime de proiecte variate care te aşteaptă
  • posibilitatea de a învăţa toate tipurile de avize şi autorizaţii pentru construire
  • o echipă prietenoasă şi deschisă
  • bunăvoinţă şi sprijin
  • promitem solemn că nu îţi vom face statuie, dar te vom ajuta să creşti.

  • Interviu online
  • În câte zile sunteți disponibil/ă să începeți colaborarea cu noi?
  • Care sunt asteptările dumneavoastră salariale?