Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, română

Adresa/ adresele jobului

Timișoara

Cerinte:

- cunostinte desen tehnic
- cunostinte generale de prelucrari mecanice prin aschiere
- cunostinte operare PC – Microsoft Office
- experienta pe un post similar- constitue un avantaj
- studii superioare tehnice- constituie un avantaj

Sarcini si responsabilitati:
- supravegheaza si coordoneaza toate activitatile angajatilor din subordine
- se asigura ca fiecare sarcina sau proiect este realizat cu maximum de eficienta, si se incadreaza in termenul de livrare
- va supraveghea mai multe proiecte in acelasi timp;
- stabileste intalnirile si sedintele interne, de proiect, si este conducatorul acestora
- urmareste progresele facute in cadrul proiectului pe care-l conduce, identifica punctele slabe, riscurile si problemele si cauta strategii de prevenire si redresare
- asigura procurarea de bunuri si servicii pentru buna desfasurare a activitatii de lucru si gestioneaza eficient si responsabil bugetul alocat proiectului in cauza
- ia decizii proactive si sa fie deschis la diversitate si oportunitati noi

Beneficii:
-salariu negociat in functie de nivelul de cunostinte + evaluari din 6 in 6 luni.