Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

100 - 101 €

This is a MAN's world! NU, dar de acesta data avem nevoie de un COLEG (BAIAT)!

Responsabilitati:

  • Gestionare shop online: gestiune clienti, gestiune comenzi, gestiune stoc, gestiune furnizori.
  • Cunoasterea detaliata a produselor din portofoli
  • Consilierea clientului in alegerea produsului dorit
  • Mentinerea unei bune imagini a companiei prin actualizare informatiilor pe site/ facebook (descrieri produse, preturi, reduceri, oferte, imagini)

Skills:

  • Microsoft Office (Word, Excell, Outlook)
  • Permis categoria B

Cerinte:

  • Cautam un coleg care sa conlucreze cu departamentul de marketing, contabilitate, grafica si social media, tehnic.
  • Persoana pozitiva, responsabila, agreabila, orientata catre client si consumator
  • Persoana cu deschidere si determinare in acumularea cunostiintelor necesare vanzarii produselor si serviciilor din portofoliu
  • Persoana ce poseda bune abilitati de comunicare si putere de convingere pentru realizarea procesului de vanzare
  • Persoana cu capacitate de a initia si a dezvolta relatii interumane cu o usurinta nativa

Oferim suport de pregatire pentru postul ocupat in raport cu specificul activitatii desfasurate si toate resursele necesare organizarii activitatii, salariu fix + bonusuri in functie de performanta, posibilitatea de dezvoltare si promovare in cadrul echipei, integrarea intr-o echipa tanara si un mediu de lucru placut,

Locatie Punct De Lucru: BUCURESTI/ sector 2.
Domeniu de activitate: furnizare echipamente de estetica faciala si corporala, inclusiv produse si consumabile.

Trimite-ne CV-ul tau!

Te asteptam in echipa noastra!

22688318_1742581246046007_5050797390244591283_n