Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Candidat:

- Student sau absolvent de studii cu licenta/master ;
- Cunostinte de lucru cu programele de proiectare a desenelor tehnice AUTOCAD;
- Cunostinte MS Office;
- Capacitatea de a lucra în echipa;
- Capacitate de analiza si sinteza, organizare si rigurozitate, planificare, decizie;
- Comunicare si spirit de echipa, flexibilitate;
- Disponibilitate de delegatii;
- Posibilitatea de a lucra peste program sau in weekend.

Descrierea jobului:

- Capacitatea de a invata un proiect tehnic intocmit, in vederea intocmirii dispozitiilor de teren necesare in faza de executie, ca asistenta tehnica din partea proiectantului (tot ce inseamna asistenta tehnica la nivelul activitatii de birou);
- Implicarea in proiecte asemanatoare de telecomunicatii constituie un avantaj;
- Optimizeaza din punct de vedere tehnic proiectele si sustine solutiile propuse;
- Verifica impreuna cu Seful de Echipa integrabilitatea in practica a proiectelor.

Beneficii:

- Salariul este in functie de cunostinte si implicare si bonusuri de performanta;
- In functie de experiente sa poate face si calificare la locul de munca;
- Cursuri interne si externe adaptate nevoilor de dezvoltare profesionala.