Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Iași

Oferind suport si consultanta in identificarea celor mai bune solutii, proiectarea si autorizarea retelelor de fibra optica pentru principalii furnizori de servicii telecom din piata, HD Proiectis angajeaza Proiectant retele telecomunicatii

Cerinte

Absolvent al unei facultati tehnice
Cunostinte avansate de lucru in AUTOCAD;
Cunostinte MS Office;
Capacitatea de a lucra in echipa si de a colabora;
Capacitate de analiza si sinteza, organizare si rigurozitate, planificare, decizie, atentie la detalii
Buna cunoastere a infrastructurii si capacitatea de intelegere a notiunilor specifice;
Posesor al permisului auto categ. B
Disponibilitate lucru birou si teren, disponibilitate de delegatii;

Descrierea jobului

Participarea la proiectarea retelelor de fibra optica;
Centralizarea informatiilor din teren privind zonele in care se proiecteaza si executa reteaua;
Actualizarea proiectelor in timpul executiei, pe baza informatiilor culese din teren;
Intocmirea si gestionarea documentatiilor de lucrari

Beneficii:
Posibilitatea de a participa la realizarea unor proiecte de anvergura.
In functie de experiente sa poate face si calificare la locul de munca;
Salariul este in functie de cunostinte si implicare si bonusuri de performanta;