Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

600 €

Experienta necesara:

  • Experienta in domeniul productie publicitara minim 2 ani
  • Abilitati de operare PC, cunoasterea programelor de proiectare (Corel, Autocad)
  • Cunoscator a materialelor folosite in domeniu si a furnizorilor ( pvc-uri, alucobond, plexiglass etc).

Descrierea jobului

  •  masuratori ale spatiilor unde vor fi montate lucrarile
  •  ofertare pret in urma unui calcul estimativ
  •  asistenta tehnica agentilor de vanzare in relatia cu clientii
  •   intocmirea specificatiilor tehnice ale lucrarilor
  •  comandarea de materialele necesare lucrarilor in curs
  •  cautarea de furnizori in fuctie de structurile lucrarilor
  •  asistenta tehnica in timpul montarii lucrarilor in atelier si la locatie
  • lansarea comenzii in productie si aprovizionare
  • urmarirea comenzii in productie

Beneficii:

  • Salariu motivant
  • Sansa de a lucra alaturi de o echipa tanara, dinamica si profesionista.
  • mediu de lucru relaxant
  • colaborare pe termen lung.

Cerinte:

  • Initiativa, atitudine pozitiva si orientarea spre rezultate
  • respectarea termenelor de productie interne, atentie la detaliile calitative

Descrierea companiei :

Suntem o companie de productie publicitara, existenta pe piata de profil inca din anul

Ceea ce ne uneste si ne determina sa fim printre cei mai buni este pasiunea pentru publicitate. Am investit permanent in tehnologii si echipamente noi pentru a acoperi o gama cat mai mare de

Departamentele noastre dezvoltate in prezent sunt:
- Print indoor/outdoor
- Productie publicitara
- Decorari si montaje
- Print digital
- Creatie grafica

Misiunea noastra este de a realiza proiecte cat mai interessante si unice pentru fiecare client care vine la noi, oferind garantia unui lucru de calitate. Punem intotdeaua nevoile clientilor pe primul loc si tratam cu seriozitate fiecare proiect in

Valorile in care credem sunt: profesionalismul, respectul si adaptabilitatea in functie de cerintele clientilor.