Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Constanța

Candidatul ideal:

- Studii superioare tehnice finalizate

- Experienta Plant station & Micro Station

- Experienta in basic design, 3D modelling, proiectare instalatii;

- Cunostinte aprofundate in desen 3D - BENTLEY, V8, AUTOCAD, TRIBON, AVEVA si alte programe de proiectare.

- Cunoasterea unei limbi de circulatie internationala constituie un avantaj

Responsabilitati:

- Basic design si detail design pentru instalatii (HVAC, alimentare apa, scurgeri sanitare, alimentare combustibil, incalzire tancuri, etc);

- Efectueaza modificari si revizii ale desenelor si schemelor din proiect;

- Stabileste solutii tehnice pentru proiectarea instalatiilor;

- Revizuieste specificatiile tehnice, conform documentatiei tehnice;

Beneficii:

- salariu atractiv

- posibilitate de dezvoltare profesionala

- mediu de lucru placut si dinamic

Descrierea companiei:

Locatie: Constanta/Romania

Durata: perioada nedeterminata

Tipul jobului: Perioadă nedeterminată