Detalii loc de munca

ANUNT INACTIV: Angajatorul nu recruteaza momentan in mod activ pentru aceasta pozitie, dar poti aplica la anunt.

Proiectant mecanic

Nivelul carierei
Fara experienta, Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)
Tip job
Full time
Adresa
Salariu net pe luna
600 - 1200 €
Posturi disponibile
1

Cerinte

Studii superioare tehnice, profil mecanic;
Cunoștințe solide de desen tehnic;
Buna cunoaștere CATIA;
Cunoștințe MS Office;
Limba engleza minim nivel mediu;
Abilități de organizare, planificare si leadership.

Proeictare celule de sudura, proeictare dispozitive

Responsabilitati

Preluarea si analiza comenzilor de echipamente
Proiectarea echipamentelor si pieselor de schimb utilizând Catia,

Elaborare desene 3D si 2D
Planificarea si urmarirea productiei pieselor;
Transmiterea către departamentul de aprovizionare a necesarului de materiale pentru producție;
Organizarea spațiului de lucru pentru îmbunătățirea fluxului de producție;

Se ofera salariu motivant, bonuri de masa, bonusuri functie de rezultate, traininguri.

Robotsnet Consulting este lider in Romania avind peste 350 de aplicatii robotizate integrate.