Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Salariu brut pe luna

1400 - 1600 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Candidatul ideal

- studii superioare;
- cunoaştere avansată a programelor AUTOCAD, Word, Excel;
- constituie un avantaj - programe de specialitate (MagiCAD, Softuri selectie VRF, Pompe);
- constituie un avantaj - experienta profesionala pe un post similar;
- abilitati de comunicare, spirit de echipa;

Descrierea jobului

- participa la activitatea de proiectare a instalatiilor termice, ventilatii sau desfumare;
- respecta termenele de predare stabilite in functie de prioritatea proiectelor;
- lucreaza in echipa si solicita informatii pentru coordonarea cu celelalte specialitati (instalatii electrice);
- participa la intalniri cu arhitectii / beneficiarii;
- participa la pregatirea documentatiei tiparite pentru predarea proiectelor;
- oportunitate de lucru intr-o echipa tanara, in dezvoltare, ce pune accent pe calitatea proiectelor;
- atmosfera relaxanta, program flexibil (cu conditia incadrarii in termenele de predare stabilite).

Descrierea companiei

Compania noastră ofera servicii de proiectare în domeniul instalațiilor pentru construcții, punând accent pe un timp minim de realizare a proiectelor și pe o calitate ridicată a acestora.

Serviciile noastre cuprind:
Proiectare în fazele SF, DTAC, PTh și DE
INSTALAȚII ELECTRICE - curenți tari și curenți slabi - sisteme “inteligente” tip BMS
INSTALAȚII HVAC - încălzire prin surse regenerabile - ventilație și climatizare - presurizare și desfumare
INSTALAȚII SANITARE - alimentare cu apă și canalizare - stingere incendiu - filtrare piscine
Verificare MLPAT
Urmărire de șantier
Proiecte AS-BUILT în 3D