Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

germană, engleză

Adresa/adresele jobului

Deltamed, unul dintre cei mai importanti carosieri europeni de ambulante si vehicule speciale isi mareste echipa prin alaturarea unui coleg care sa ocupe functia de proiectant inginer mecanic!

In randurile urmatoare gasesti detaliile referitoare la post, iar daca consideri ca esti potrivit te asteptam cu mare drag in echipa noastra!

Am conturat responsabilitatile principale,

- proiectarea de suprastructuri, elemente de caroserie si suprasasiu pentru autospecialele aflate in etapa de ofertare sau productie;

- realizarea desenelor tehnice si a schitelor pentru proiectele aflate in productie;

- transpunerea in format CAD 3D a pieselor si subansamblelor aflate in productie;

- realizarea testelor de rezistenta si a schitelor pentru proiectele aflate in productie;

- dezvoltarea si managementul retelei de furnizori noi de piese pentru productie;

- urmarirea comenzilor si verificarea calitatii pieselor si subansamblelor comandate la terti.

am definit cerintele,

- studii universitare in domeniul tehnic (Mecanica, Constructii de Masini, Stiinta si Ingineria Materialelor sau adiacente);

- competente de utilizare a programelor de tip Pro Engineer, SolidWorks, AutoCad;

- cunostinte limba engleza la nivel mediu/avansat (avantaj cunoasterea limbii germane);

si am stabilit beneficiile:

- mediu de lucru modern;

- salariu in concordanta cu responsabilitatile postului;

- acces sala de sport si masaj;

- prima de vacanta;

- tichete de masa (15 lei/zi lucrata);

- transport asigurat spre si de la locul de munca.

Te asteptam! :-)