Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

495 - 900 €

Candidatul ideal

  • Absolvent(a) al Facultatii de Constructii Civile, Industriale si Agricole.
  • Cunostinte avansate de Autocad;
  • Cunostinte Allpla(constituie un avantaj).
  • Cunostinte ETABS / SAP2000 / SCIA (constituie un avantaj).
  • Cunostinte TEKLA STRUCTURES (constituie un avantaj).
  • Cunostinte Microsoft Office (Word , Excel).

Descrierea jobului

  • Executarea desenelor tehnice de executie in programele Autocad si Allplan sub indrumarea unui inginer proiectant
  • Intocmirea listelor de cantitati pe baza planselor executate.
  • Identifica soluții de eficientizare a activității și le include în procedurile de lucru;
  • Estimează timpii de lucru necesari și își planifică activitatea;
  • Dezvoltarea capacitatilor de calcul structural
  • Programul de lucru poate fi flexibil.

  • Interviu online
  • -Pe o scara de la 1 la 10 cat de bine cunoasteti programul AUTOCAD ?
  • -Pe o scara de la 1 la 10 cat de bine cunoasteti programul Allplan ?
  • -Ce asteptari salariale aveti in raport cu experienta si aptitudinile dumenavoastra ?