Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, română

Adresa/ adresele jobului

Târgu Mureș

Se recruteaza si din

Târgu Mureș

Candidatul ideal

- Cunoștințe de programare folosind limbajul PHP (oop) și baze de date MySQL
- Cunoștințe de HTML(5), CSS(3), JavaScript, jQuery

Constituie un avantaj:
- Experiență cu framework-ul Symfony 2,3
- Flexibilitate, interes profesional, bune abilități de comunicare.

Descrierea jobului

Mediul de lucru, descrierea activităților:
• Dezvoltarea și întreținerea site-urilor web, a portalurilor de comerț electronic și dezvoltare soluții web
• Optimizarea site-urilor web
• Stăpânirea de noi tehnici de programare a site-ului, cercetarea și implementarea celor mai noi standarde și tehnici web.

Ceea ce oferim:
• Mediul de lucru plăcut
• Proiecte interesante și diverse
• Salariu atractiv
• Oportunități excelente pentru extinderea cunoștințelor
• Colectiv tânăr și plăcut

Descrierea companiei

Îți oferim viitorul. Astăzi. De 16 Ani. Da, așa este. Zi de zi, client cu client creștem, învățăm și ne dezvoltăm.

Moto-ul nostru: Pentru noi nimic nu este imposibil!