Adresa/ adresele jobului

București

Candidatul ideal

Cunostinte:
- experienta in lucrul cu Unity 3D - C# sau JavaScript, Unity GUI, Asset Bundle, Materials/Shaders, Script Editor, platform deploy (IOS/Android), xcode;

Constituie un plus:
- cunostite : Game physics, AI, xcode
- jocuri finalizate cu exemple si linkuri
- experienta cu librarii grafice.
- adaptarea la GameEngine-uri noi.
- creativitate , capacitatea de lucru in echipa , gasirea solutiilor cele mai practice si rapide.

Descrierea jobului

Ce vei face ?
- dezvoltare jocuri pentru platforme mobile

Ce iti putem oferi ?
- management intelegator , pe masura sarcinilor indeplinite si deadline-urilor respectate
- un mediu de lucru relaxant
- bonusuri in functie de performanta
- bonusuri pentru ore suplimentare.
- tehnologie de ultima generatie
- locatie centrala, foarte aproape de metrou

Descrierea companiei

Un studio ce dezvolta jocuri si aplicatii pentru platforme mobile avand alaturi unele dintre cele mai mari companii in domeniu.