Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

CANDIDATUL IDEAL:

Cunostinte: PHP, MySQL, Javascript, MVC frameworks, (x)HTML, CSS. Experienta in lucrul pe proiect, capacitatea de a de a putea urmari mai multe proiecte simultan. Constituie un avantaj: cunostinte Linux.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Desfasoara activitati de analiza, proiectare-programare si implementare a proiectelor.
Participa la intocmirea si actualizarea documentatiei pentru aplicatiile realizate si/sau a celor aplicatiile existente.
Asigura intretinerea si dezvoltarea proiectelor realizate si/sau a celor preluate.
Instruieste utilizatorii in legatura cu functiile aplicatiilor sau programelor implementate, asigurand asistenta tehnica in perioada implementarii.
Desfasoara activitati de analiza, testare si implementare a noilor functionalitati in proiectele realizate si/sau a celor preluate.

Bonusuri in functie de performanta, program flexibil, posibilitatea lucrului de acasa.