Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Cerințe:

  • Experiență minim 3 ani în dezvoltarea de aplicații web folosind următoarele tehnologii:
    • HTML
    • PHP
    • MySql
    • un framework PHP (preferabil Zend)
    • un framework javascript (preferabil jQuery)
  • Capacitatea de a lucra în echipa
  • Fluent în engleză

Constituie un avantaj:

  • Experiență în administrarea sistemelor LAMP
  • Experiență în lucrul cu sisteme de localizare

RESPONSABILITĂȚI / BENEFICII

 Responsabilități:

  • Troubleshoot, testare si mentenanta a software-ului principal si a bazei de date pentru a asigura o optimizare si o functionalitate puternica
  • Să dezvolte aplicații web conform cerințelor
  • Să respecte termenele stabilite
  • Urmeaza cele mai bune practici din industrie
  • Dezvolta si implementeaza caracteristici noi in asa fel incat sa fie 100% integrabile in proiect

Beneficii:

  • Pachet salarial motivant, negociat la angajare
  • Bonusuri la îndeplinirea obiectivelor
  • Program de lucru flexibil
  • Angajament pe termen lung într-un proiect cu succes garantat