Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Cautam persoane dornice sa se alature unei echipe tinere care isi extinde activitatea

Candidatul ideal ar  trebui sa aiba cunostinte in urmatoarele domenii:

  • Cunostinte de programare Java EE
  • Cunostinte de programare folosind Spring
  • Cunostinte in tehnologii client: Java Script, jQuery si HTML
  • Cunostinte de programare HTML5/CSS3
  • Cunostinte despre baze de date relationale (SQL Server, MySQL, Oracle)

Responsabilităţi:

  • Analiza si intelegerea cerintelor functionale
  • Propunerea solutiei tehnice, dezvoltarea si testarea ei
  • Colaborare cu alte echipe pentru a defini si dezvolta noi functionalitati
  • Analiza si corectarea erorilor cat si optimizarea continuua a codului scris
  • Documentarea solutiilor dezvoltate
  • Evolutie continua pe plan profesional pentru a implementa noile tehnologii pentru a maximiza eficienta in dezvoltare

Experienta necesara:

Junior  mai putin dean

Middle  intre 1-3 ani