Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

Salariu brut pe luna

2000 - 4000 €

Cerinte tehnice:

- experienta de lucru cu limbajul de programare JAVA;
- gandire analitica;
- disponibilitate de invatare si implementare de noi tehnologii;
- spirit de echipa, capacitatea de a asimila rapid noi cunostinte;
- experienta anterioara in domeniul automotive constituie avantaj.

Descrierea jobului

- dezvoltare aplicatii Java;
- proiectare și definire a interacțiunii intre componente;
- implicare în ciclul complet de dezvoltare al software-ului;
- elaborarea testelor.

Beneficii

- mediu placut de lucru in cadrul unei echipe dinamice;

- oportunitati de dezvoltare profesională;

- instruire în domeniile tehnice;

- salariu competitiv si alte beneficii care contribuie la dezvoltarea personala;

- posibilitatea de a lucra in regim home office.

Informatii la tel., sau la sediul nostru din Sibiu, Str. Rennes nr. 3.