Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Salariu brut pe luna

1000 - 1200 €

Cerinte:

  • cunostinte desen tehnic;
  • cunostinte software CAD/CAM;
  • experienta in prelucrari prin aschiere;
  • cunostinte operare si programare masini cu comanda numerica (constituie un avantaj experienta de operare si programare pe masini CNC Haas);
  • cunostinte despre procesul tehnologic privind CNC.

  Responsabilitati:

  • analizeaza documentaţia tehnică şi cerinţele clientului;
  • stabileste lista de echipamente (scule așchietoare, dispozitive de prindere, etc.) necesare;
  • realizeaza programele CNC (programarea mașinilor CNC și ciclul de producție detaliat);
  • seteaza mașinile CNC pentru a permite operatorului să lucreze într-un mod automat și continuu;
  • realizeaza inspectia sculelor aschietoare pentru mentinerea calitatii si duratei de viata.

Beneficii:

  • lucrul intr-o companie in plina dezvoltare;
  • salariu motivant in functie de realizari;
  • posibilitate de avansare.