Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză, franceză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

100 - 110 €

Companie cu activitate de proiectare si realizare de dispozitive de control si utilaje pentru industria auto si aeronautica, cat si de realizare de piese prototip, recrutam un Operator Programator CNC 3/5 axe la inceput de cariera. Oferim formare profesionala.

Candidatul ideal

Experienta de intre 0-2 ani in programare;

Ideal cunostinte de WORK NC;

Cunoasterea CATIA V5;

Cunoasterea altor programe CAD/CAM;

Foarte bune cunostinte de citire a planurilor;

Organizare si gestionare prioritati;

Limba franceza nivel de baza (cel putin citit);

Abilitati de munca in echipa;

Descrierea jobului

Programarea pentru Frezare uzinaj 3 si 5 axe in vederea fabricarii pieselor mecanice complexe (Programare traiectorii scule);

Localizare: Mogosoaia, Centura Bucuresti, transport platit

Beneficii

Salariu corect in functie de competente;

Formare profesionala in programare;

Transport asigurat;

Tichete de masa;

Asigurare medicala privata Medlife;