Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Oradea; Arad; Timișoara

Candidatul ideal

Studii superioare tehnice (TCM)
Experienţă profesională: 2 ani

  • disponibilitate de a lucra in schimburi

  • abilităţi de a lucra în echipă;

  • corectitudine;

  • obiectivitate;

  • energie;

  • rezistenţă la stres;

  • echilibru psihic şi emoţional;

  • viteză de reacţie şi capacitate de a lua decizii;

SUBORDONARE: DIRECTORULUI DE DEPARTAMENT CERCETARE-DEZVOLTARE

Constituie avantaj:

  • cunoasterea software-ului Solid CAM;

  • cunoastere limbii engleze si/sau italiana la nivel mediu;

Descrierea jobului

  • realizarea de programe pentru masinile cu CNC;

  • urmarirea optimizarii la maxim a programelor pentru reducerea timpilor de executie pe masini si cresterea calitatii pieselor;

  • raspunde de calitatea programelor si a instructiunilor tehnologice date operatorilor;

  • propune proiectantului solutii pentru optimizarea pieselor si reducerea costurilor de fabricatie;

  • urmarirea atenta a documentatiei aferente in executia unui reper;

BENEFICII:

  • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;

  • Tichete de masă din prima zi de muncă;

  • Primă de eficiență lunară;

  • Primă luna martie;

  • Primă de vacanță;

  • Primă de sfârșit de an;

  • Tichete cadou de Paște și Crăciun;

  • Orele suplimentare plătite 175%, sâmbăta și duminica 200%;

  • Concediu de odihnă anual min 22 zile lucrătoare, maxim 27 zile, în funcție de vechime;

  • Pachet medical la clinică privată;

  • Primă de recrutare dacă îți aduci și alți colegi;

  • Interviu online
  • Sunteti dispus la relocare in Arad?