Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

19 Bulevardul Primăverii, București

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

1359 €

Cautam programatori Java EE pentru a-i forma in cele mai noi tehnologii eCommerce prezente pe piata romaneasca prin compania Fair Value:

SAP Hybris – cea mai moderna, agila si completa platforma de comert electronic din lume ( potrivit Gartner ‘Magic Quadrant for Digital Commerce ReportFair Value ofera oportunitatea certificarii in acesta tehnologie.

Candidatul ideal va trebui să aibă bune cunostinte tehnice in urmatoarele domenii:

Cunostinte despre mediul pentru dezvoltare Eclipse
Cunostinte de programare Java Web (JSP, servlets, XML si HTML)
Cunostinte de programare folosind Spring MVC
Cunostinte in tehnologii client: Java Script, jQuery si HTML
Cunostinte de programare HTML5/CSS3
Cunostinte despre baze de date relationale (SQL Server, MySQL, Oracle)

Necesar:

Studii superioare cu profil informatic finalizate
Orientare spre rezultat si perseverenta
Optimism
Prezenta si atitudine business.

Responsabilităţi:
Analiza si intelegere cerinte functionale
Propunerea solutiei tehnice, dezvoltarea si testarea ei
Colaborare cu alte echipe pentru a defini si dezvolta noi functionalitati
Analiza si corectarea erorilor cat si optimizarea continuua a codului scirs
Documentare solutiilor dezvoltate
Evolutie continua pe plan profesional pentru a implementa noile tehnologii pentru a maximiza eficienta in dezvoltare

Oferta noastra include:

Plan de cariera si pachet salarial atractiv.
Integrarea intr-o echipa dinamica si motivata.
Alocarea imediata pe proiect.