Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, franceză

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca

Responsabilitati

1. Organizează şi desfasoara meditaţii de limba romana, cu elevii beneficiari (liceu, scoala de meserii); sprijina elevii pentru realizarea temelor la limba romana
2. Realizeaza evaluarea nivelului de cunostinte
ă în echipa multidisciplinară pentru a pune în practică planurile individuale de intervenţie
si evaluarea obiectivelor de invatare la limba romana
5. Realizarea rapoartelor de activitate
6. Completarea informatiilor legate de activitatea de meditatii si sprijin la teme, in scris ( fisa de evaluare, fisa de consiliere, programul personalizat de interventie .)

Cerinte

1. Studii superioare de filologie
2. Modul pedagogic
3. Specializare in protectia copilului (avantaj)
4. Abilitati de lucru in echipa
5. Abilitati sociale si tact pedagogic

Beneficii Oferite

1. Posibilitatea de a contribui la evolutia scolara a unui grup tinta dezavantajat-elevi provenind din familii nevoiase, la centrul de zi Clujul Are Suflet, din Cluj-Napoca
2. Munca in echipa
3. Programul de munca este de 2 ore/zi sau 4 ore /zi daca se cumuleaza cu limbi straine (engleza/franceza)