Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Șoseaua Mihai Bravu, București

Activitatea noastra este in continua dezvoltare, motiv pentru care dorim sa ne extindem echipa, de aceea suntem in cautarea unor persoane inteligente, ambitioase si bine-pregatite in domeniul didactic si lingvistic, dornice sa isi dezvolte o cariera care are la baza limba engleza !
Daca nivelul tau de engleza este exceptional si iubesti limba engleza atat de mult incat ai vrea sa o predai si altora, atunci esti candidatul potrivit!

Responsabilitatile tale vor fi:
• Identificarea nivelului de cunostinte si planificarea individuala a sesiunilor de invatare
• Pregatirea lectiilor si a materialelor didactice
• Predarea limbii engleze adultilor
• Monitorizarea sesiunilor de curs si a progreselor inregistrate de cursanti
• Adaptarea cursurilor in functie de nevoile cursantilor

Cerinte
Daca ai entuziasm si pasiune in a preda limba engleza si:
• esti Absolvent/ student al Facultatii de Limbi si Literaturi Straine
• ai foarte bune cunostinte de limba engleza
• ai experienta de predare catre adulti
• preferabil, detii un certificat de competenta in predarea limbilor straine
• ai flexibilitate si adaptabilitate

Beneficii oferite
Ce castigi tu:
• proiectele in curs de desfasurare si cele viitoare iti ofera oportunitatea de a avea acces la dezvoltare profesionala continua si de a face parte dintr-o companie de varf
• mediul de lucru este unul profesional, cu o echipa tanara si entuziasta
• pachet salarial motivant, corelat cu responsabilitatile si indeplinirea obiectivelor

  • Interviu online
  • Care este nivelul salarial pe care vi-l doriti ?