Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

Responsabilitati:

  • Listeaza produse ce urmeaza sa fie vandute de eMAG;
  • Defineste branduri;
  • Adauga/Activeaza categorii in tree-ul din back-end;
  • Modifica statusul produselor (activ, inactiv, sters) pe ;
  • Modifica denumirile de produse/categorii/branduri;
  • Modifica incadrarea produselor la nivel de categorie si/sau brand;
  • Creeaza asocieri furnizor-categorie-brand;
  • Listeaza furnizori eMAG/Depanero;
  • Actualizeaza date de contact furnizori;
  • Seteaza/actualizeaza TVA la nivel de categorie;
  • Ofera suport colegilor din celelalte departamente (sesizari INTL, Comercial, Documentare, Programare).

Cerinte:

  • Abilitati de organizare si multitasking;
  • Rapididate si eficienta la cautarea pe Internet;
  • Limba engleza - nivel mediu;
  • Abilitatea de a lucra in echipa;
  • Studii superioare in curs sau finalizate.

Beneficii:

Stim ca beneficiile sunt importante, de aceea iti oferim o gama variata:

  • Un buget lunar pe care il poti folosi pentru beneficii flexibile - tichete de masa, pachete turistice, cursuri de dezvoltare profesionala, pensie privata;
  • Discount de angajat;
  • Pachet salarial competitiv - salariu fix si bonusuri in functie de performanta;
  • Abonament medical;
  • Acces la biblioteca Bookster;
  • Fructe proaspete la birou, sucuri, apa si cafea;
  • Oferte negociate pentru tine (telecom, banking, food, sport si altele);
  • Acces la un mediu de lucru prietenos si profesionist unde vei invata in fiecare zi si iti vei dezvolta cariera.