Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Ploiești

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

1250 €

Production Manager - Film Metalizat

Descrierea jobului

Raspunde de indeplinirea planului de productie

Operarea echipamentelor / masini/ instalatii, in caz de necesitate

Intretinerea primara a  masinilor si echipamentelor de productie

Intocmeste si gestioneaza graficul de consum de materiale si necesarul de aprovizionare

Participa la intocmirea planului de producție impreuna cu conducerea companiei

Gestionarea lucrătorilor

Disponibilitate pentru program prelungit

Disponibilitate lucru in ture ( instalatia functioneaza 24 ore/zi)

Relatii de cooperare

Coopererea cu departamenul mentenanta pentru reparatia defectelor

Cooperarea cu departamentul de prelucrare film metalizat

Cooperare cu departamentul de calitate pentru prevenirea/inlaturarea cauzelor defectelor și erorilor produsului

Functie si/sau nivel de clasificare (experienta si/sau autorizatii)

Experiența în domeniul electric, al electronicii și al mașinilor industriale

Avantaj - limba Engleza

Avantaj - Cariere in Strainitate (Minim 2 ani)

Avantaj - Limba Coreeana

Nivel funcțional și calificare (unelte și mașini)

Capabilitate de a intelege desen tehnic

Cunostinte de mecanica

Abilitatea de a opera si gestiona masini si utilaje aditionale instalatiei de productie,

Cunostinte PC- MS Office

Avantaj- Autorizatie lucru cu masini de ridicat

Aptitudini

Responsabilitate, harnicie, daruire, pasiune,  abilitatea de a lua o hotarare rapida, toleranță, Inclinatie deosebita pentru curatenie, sociabilitate.

Responsabilitate (domeniu de control / taxă și limită)

Gestionarea incidentelor de siguranta la locul de munca

Responsabilitatea productiei la locul de munca (calitate, randament)

Raspunde de efectuarea activitatilor de intretinere zilnica

Instruirea profesionala si pe linie de securitate si sanatate in munca a lucratorilor

Compania de experți specializată în condensatori cu film și pelicule metalizate pentru condensatori, cu o rețea de vânzări la nivel mondial și cu facilități de producție globale.

Nuintek, companie care contribuie la protecția mediului înconjurător și aduce confort în viața oamenilor din întreaga lume.

Nuintek, s-a concentrat pe un bussiness cu condensatori cu film, de peste o jumătate de secol. În prezent, extindem domeniile noastre de productei de pelicule metalizate pentru condensatoare și condensatoare pentru aplicații care se leagă strâns de viața oamenilor, de aplicații tehnologice avansate atât pentru motoarele regenerabile, cât și pentru automobilele ecologice, care sunt principalele puncte de interes ale afacerii companiei. Cu un sprijin puternic al clienților, am reușit să obținem cel mai bun nivel de calitate din lume și să devenim unul dintre cei mai mari producători de film metalizat din lume.