Detalii loc de munca

Sales Consultant

Raspunde rapid
Nivelul carierei
Senior (5-10 ani), Middle (2-5 ani), Executive (>10 ani)
Tip job
Full time
Job partial remote (timpul de lucru se va imparti intre remote si sediul companiei)
Limbi vorbite
Engleză - Avansat
* toate limbile sunt obligatorii
Salariu net pe luna
1000 - 1500 €
Posturi disponibile
2
  • CLAAS Regional Center South East Europe SRL este în căutarea de specialiști în domeniul vânzărilor de utilaje agricole în sudul și sud-estul țării, preferabil din județele Constanța sau Călărași.

    Sarcini și responsabilități:

    - Oferă suport tehnic și de specialitate pentru vânzătorii rețelei de dealeri CLAAS în procesul de prezentare al utilajelor agricole, combinelor, tractoarelor, preselor de balotat și utilajelor de furaje verzi.

Cerințe obligatorii:

  • Studii superioare
  • Limba Engleză sau Germană avansat, altă limbă straină constituie un avantaj
  • Cunoștințe sau studii de mecanică (agricolă) și / sau cunoașterea utilajelor agricole
  • Experiență în vânzarea de utilaje agricole sau alte mașini / echipamente sau în domeniul agricol
  • Cunostinte operare PC pachetul MS Office
  • Permis de conducere categoria B

Oferta:

Se va negocia individual în functie de experiență

Beneficii acordate

Financiar
Bonus de performanta
Tichete de masa
Asigurare de viata si/sau accidente
Decontare transport
Dezvoltare
Team-building
Traininguri de specializare
Cursuri de dezvoltare personala
Timp liber
Extra zile de concediu
Evenimente/petreceri de companie
Conditii de lucru
Posibilitatea de a lucra remote
Birouri/scaune ergonomice
Timp de lucru flexibil
Cafea/ceai/snacks la birou
Masina de serviciu
Telefon mobil
Laptop
Medical
Abonament servicii medicale