Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

16 Strada General Nicolae C. Dona, București

Responsabilitati:

Presteaza sarcini operationale in domeniul administrativ, al achizitiilor, al vanzarilor si al gestionarii produselor in bazele de date.

Achizitii
Plaseaza comenzile de achizitii catre furnizori si pregateste rapoarte centralizatoare

Baze de date
Seteaza specificatiile tehnice ale produselor si clientilor in bazele de date
Dezvolta noi elemente in bazele de date necesare pentru raportare
Efectueaza setarile necesare pentru campaniile de vanzare
Reconciliaza fluxul de achizitii si vanzari pentru Romania si Bulgaria
Coordoneaza inventarierea produselor.

Vanzari
Gestioneaza contul pentru partenerii e-commerce.

Depozit (servicii externalizate)
Gestioneaza procedura de receptie marfa (documente vs. fizic);
Supervizeaza aranjarea produselor pe locatii.
Supervizeaza pregatirea comenzilor pentru livrare.
Avizeaza emiterea facturilor.

Administrativ
Mentine relatia cu curierul pentru livrarea comezilor administrative
Receptioneaza si distribuie corespondenta.

Cerinte:

Limba engleza
Capacitate de adaptare la program incarcat

Cunostinte bune de Excel si experienta de lucru in soft-uri de gestiune

Oferta (bonusuri, beneficii):

Salariu fix negociabil in functie de experienta dvs. actuala
Pregatire (training) in scopul utilizarii softului de gestiune si familiarizarii cu rapoartele excel
Colectiv dinamic si tanar
Posibilitati de a acumula o varietate de cunostinte aferente mai multor departamente