Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

Responsabilitati:

  • Pastreaza legatura cu toate departamentele interne si primeste cererile de achizitie;
  • Participa la licitatii;
  • Gestioneaza si propune recomandari asupra ofertelor/providerilor;
  • Urmareste conditiile contractuale si aproba contractele alocate;
  • Gestioneaza bugetele date  si pregateste rapoarte/business case - uri pe anumite arii de actiune.

Cerinte:

  • Absolvent studii superioare sau in curs;
  • 1-2 ani experienta in zona de procurement  sau finance/accounting;
  • Sociabil;
  • Proactiv;
  • Organizare si atentie sporita la detalii;
  • Team player.

Beneficii

Stim ca beneficiile sunt importante, de aceea iti oferim o gama variata:

  • Pachet salarial competitiv - salariu fix si bonusuri in functie de performanta;
  • Abonament medical;
  • Un buget lunar pe care il poti folosi pentru beneficii flexibile - tichete de masa, pachete turistice, cursuri de dezvoltare profesionala, pensie privata;
  • Discount de angajat;
  • Oferte negociate pentru tine (telecom, banking, food, sport si altele);
  • Acces la un mediu de lucru prietenos si profesionist unde vei invata in fiecare zi si iti vei dezvolta cariera.