Detalii loc de munca

ANUNT INACTIV: Angajatorul nu recruteaza momentan in mod activ pentru aceasta pozitie, dar poti aplica la anunt.

Primitor distribuitor materiale si scule

Angajeaza Premium Talent
Nivelul carierei
Entry (0-2 ani)
Tip job
Full time
Adresa
Posturi disponibile
1

Employment type: Permanent

Experience level: 6 months - 1 year

Description

Căutăm un Primitor-distribuitor materiale si scule pentru departamentul nostru de Logistică.

Responsabilități:

  • Verificarea intrării pieselor/ mărfurilor/ materialelor pentru identificarea deteriorărilor;
  • Responsabil cu recepția fizica a mărfii primite de la furnizori si producție;
  • Responsabil cu aprovizionarea producției cu materialele specific;
  • Pregătirea si ambalarea la termen si corecta a mărfurilor pentru expediere către clienți;
  • Acordarea ajutorului pentru controlul stocurilor/ inventarelor si transmiterea abaterilor;
  • Preluarea, sortarea, distribuirea, depozitarea si împachetarea pieselor/ mărfurilor/ materialelor daca este necesar utilizând utilaje simple.

Cerințe:

  • Cunoștințe de operare pe calculator/scanner;
  • Studii medii finalizate;
  • Autorizație ISCIR – reprezintă un avantaj;
  • Disponibilitate spre inovație si învățare.

Beneficii:

  • Șansa dezvoltării carierei într-o companie multinațională de renume;
  • Training inițial, programe de dezvoltare;
  • Tip contract: perioada nedeterminata;
  • Asigurare medicala privata.

Dacă ești o persoană responsabilă care dorește sa facă parte dintr-o echipa dinamică care își desfășoară activitatea într-un mediu multinațional, trimite-ne aplicaţia ta.
Toate persoanele care corespund profilului, vor fi contacte in maxim 3 săptămâni.