Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, franceză

Adresa/adresele jobului

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

100 €

Prescriptor Tehnic:

  • Studii medii tehnice sau economice
  • Experienta de minim 1 an shopfitting
  • Cunoasterea pietei de shopfitting si a particularitatilor acesteia
  • Bune cunostinte operare PC (Windows, Word, Excel); DWG viewer
  • Cunostinte de limba engleza; limba franceza constituie un avantaj
  • Abilitati de comunicare, responsabilitate, integritate.

Responsabilitati:

  • Identificarea, evaluarea si selectarea potentialilor furnizori
  • Verificarea si validarea din punct de vedere tehnic a echipamentelor
  • Validarea si urmarirea comenzilor de aprovizionare pâna la receptia finala
  • Intocmirea bazelor de date cuprinzand fisele tehnice ale echipamentelor si punerea acestora la dispozitia celor interesati in cadrul companiei
  • Stabilirea unor relatii optime cu departamentele interne si potentialii furnizori, pentru rezolvarea în timp util si în bune conditii a problemelor uzuale
  • Prospectarea pietei de profil si a conditiilor de achizitii/livrare
  • Intocmirea caietelor de sarcini si oferirea de suport tehnic si comercial, departamentului de achizitii interne
  • Raspunde pentru calitatea si cantitatea produselor achizitionate.