Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Brașov

Se recruteaza si din

Săcele, Zărnești, Sânpetru, Râșnov, Cristian, Hărman

Nivel carieră: Cu si fara experienta

Localitate: Brasov si imprejurimi

Tipul postului: Full time

Cum ne dorim să fii? - Cerințe -

  • Studii medii;
  • Persoane disponibile la program de lucru in doua schimburi;
  • Program de lucru de 8 ore pe zi;
  • Persoane punctuale si responsabile;
  • Bune abilitati de comunicare.

Ce vei face?  - Responsabilități –

  • Executa lucrari specifice calificarii de prelucrator prin aschiere utilizand toata gama de echipamente specifice din dotarea societatii;
  • Raspunde de mentinerea ordonata a sabloanelor, dispozitivelor, sculelor pentru prelucrari prin aschiere;
  • Prelucreaza piesele conform documentatiei tehnice;
  • Remediaza imediat orice elemente neconforme alte operatiilor executate;
  • Aplica tehnologia de executie prescrisa prin fisa de insotire;
  • Comunica timpii de manopera realizati sefului de echipa;
  • Justifica si solicita revizuirea manoperei normate, daca este cazul;
  • Realizeaza operatiile de autocontrol intermediar si final, specificate in planurile de operatii sau cerute de catre superiori;
  • Separa piesele finalizate de cele in curs de finalizare.

Ce îți oferim?...și alte beneficii...

  • Salariu atractiv;
  • Tichete de masa;
  • Prima anuala din salariul net impartita la Pasti si Craciun
  • Program in doua schimburi: 6:15-14:45 (Schimbul I) si 14:30-22:45 (Schimbul II)
  • Subventie la cantina, de jumatate din valoarea produselor;
  • Transport asigurat;
  • 22 de zile de concediu pe an;
  • Bonus de productivitate in functie de performanta echipei;
  • Card de servicii medicale cu posibilitatea de a inscrie si membri din familie;
  • Instruire la locul de munca;
  • Dezvoltare profesionala continua intr-un mediu placut.