Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

775 €

Candidatul ideal
- Prezinta avantaj experienta in domeniul prelucrarii materialelor compozite (Corian, Hi-Macs, Kerrock, Hanex, Staron, Technistone, Stone Italiana, Silestone, etc.)

-Studii medii/scoala profesionala cu profil tehnic;
-Capacitatea de intelegere a desenului tehnic;
-Seriozitate, punctualitate;
-Atentie la detalii si indemanare;
- Prezinta avantaj capacitatea realizarii de masuratori si sabloane la fata locului

Descrierea jobului

- Prezinta avantaj experienta in elaborarea unui plan de proiect, al unei schite de executie pentru proiectele mai complexe.
- Participa la realizarea produselor cu respectarea fluxului si normelor tehnologice.
-Participa la preluarea materiilor prime, marfurilor, sculelor, uneltelor si tuturor celorlalte produse aprovizionate care fac necesarul realizarii proiectelor si verificarea acestora impreuna cu echipa cantitativ si calitativ;
-Realizeaza montajele impreuna cu echipa;

BENEFICII:
- SALARIU MOTIVANT
- MEDIU DE LUCRU PLACUT,
- PERSPECTIVA DE DEZVOLTARE = PROMOVARE LA SEF DE ATELIER
- ORE SUPLIMENTARE PLATITE DUBLU
- BONURI DE MASA

Descrierea companiei

COMPANIE INFIINTATA IN ANUL 2001, LIDER IN DOMENIUL PRELUCRARII MATERIALELOR COMPOZITE SI PRODUCERII DE MOBILIER SPECIALIZAT DIN ACESTE MATERIALE.

KEYWORDS: TAMPLAR, PRELUCRARE LEMN, PIATRA, COMPOZITE, MARMURA RECOMPUSA, CUART, GRANIT, CORIAN, HI-MACS, KERROCK, STARON, HANEX, TECHNISTONE, SILESTONE, ROBSTONE, CAESAR STONE, SLEFUITOR, LUCIDATOR, MONTATOR