Tinichigii/Pregatitori-vopsitori auto camioane

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

Tinichigii/Pregatitori-vopsitori pentru CAMIOANE SI UTILITARE  in Franta,cu detasare.

Beneficii:

  • NU PERCEPEM COMISION;
  • Cazare si transport asigurate de angajator;
  • Contractul initial va fi pe o perioada de 6 luni,cu posibilitate de prelungire;
  • Salariu atractiv si beneficii multiple;
  • Plecarile sunt imediate;

     Cerinte:

  • Experienta minim 3-5 ani in domeniu;
  • Cunostiinte de tinichigerie, pregatire si vopsitorie auto
  • Avantaj permis de conducere categoria B;
  • Avantaj experienta in Franta;
  • Avantaj limba franceza,nivel conversational;
  • Detinerea unei diplome de calificare in domeniu;
  • Abilitati de lucru in echipa si autonom;
  • Persoane dinamice,cu o buna conditie fizica, serioase si responsabile.

     Responsabilitati:

  • Executarea lucrarilor de reparatii si intretinere autoturisme;
  • Executarea lucrarilor de sudura;
  • Inlocuirea reperelor demontabile;
  • Intretinerea bunurilor companiei si utilizarea acestora in conditii optime;
  • Respectarea regulilor de Securitate si a Instructiunilor de lucru.