Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

engleză, română

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

800 - 1000 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Candidatul ideal
- minim 2 ani experienta in PPC Facebook Ads si Social Media Advertising
- experienta in utilizare Google Analytics
- limba engleza nivel avansat
- gandire analitica si focusare spre rezultate
- persoana atenta la detalii, responsabila, capabila sa respecte termene limita si sa prioritizeze activitatile
- abilitati organizatorice, simt estetic si spirit de initiativa dezvoltat
- creativitate, flexibilitate și originalitate
- foarte bune cunostinte de utilizare a calculatorului.

Descrierea jobului
- Administrare in mod direct a campaniilor PPC Facebook Ads in baza strategiei primite;
- Monitorizare KPIs (Key Performance Indicators) stabiliti pentru fiecare campanie in parte;
- Dezvoltarea, implementarea si optimizarea campaniilor prin care atingi KPIs stabiliti;
- Generarea rapoartelor pentru conturile administrate;
- Analiza rapoarte si recomandari pentru imbunatatirea indicatorilor ( KPIs) aferenti si a campaniilor derulate;
- Realizarea si promovarea de postari pe Facebook;
- Colaborarea cu echipa de grafica pentru crearea de materiale publicitare
- Dezvoltarea altor canale de social media: Pinterest, Instagram, Google+, Twiter, YouTube.

Ce oferim:
- Posibilitatea de a lucra alături de o echipă tânără și ambițioasă
- Mediu de lucru plăcut
- Acces la cele mai importante tool-uri de analiză
- Posibilitatea de a-ti pune in practică ideile
- Pachet salarial atractiv, corelat cu nivelul de experienta

Descrierea companiei
Importator si distribuitor de produse cosmetice profesionale si aparatura pentru unghii false, produse make up, produse epilare cu ceara, produse pentru saloanele de infrumusetare (geluri UV, oje semipermanente, nail art, pensule machiaj, truse farduri etc.). Vanzari en detail si en gros de produse cosmetice.