Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

germană

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

Olyan szerelőket keresünk, akik szívesen szerelnének pótkocsikat és emellett még német nyelvtudással is rendelkeznek!

Feladatok:
- Lámpák, alváz, fékrendszer javítása
- Gumiabroncsok cseréje
- Elektromos rendszer hibaelhárítása
- Pótkocsik műszaki vizsgáztatása

Elvárások:

- Kommunikációképes német nyelvtudás (A2)

- Bármilyen gépjármű javításában szerzett tapasztalat

Előny:
- Szakképzettség (autószerelő, mezőgazdasági gépszerelő, teherautó szerelő stb.)
- C, E vagy CE kategóriás jogosítvány
- Hegesztésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

- Kiemelkedő bérezés, szállástámogatási napi díjjal, túlóra esetén túlóradíjjal
- Hosszú távú munkalehetőség egy megbízható cég oldalán
- Bejelentett munkaviszony
- Heti 40-45 óra munkavégzés
- Szervezett szállás
- Kiutazás és ügyintézés teljes körű támogatása magyar koordinátorral

Munkavégzés helye: Németországon belül több városba keresünk: Eppertshausen, Großbeeren, Schwieberdingen, Köln, Wunstorf, Halle (Saale)

Akit érdekelne egy ilyen lehetőség, további információért nyugodtan jelentkezzen.