Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

germană, engleză

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca

Companie

Suntem firma de transport din Mendola Group cu o experiență de peste 15 ani pe piața transporturilor de mărfuri în regim intern și internațional, pentru care satisfacția clienților și a angajaților este obiectivul cel mai de preț.
Oferim clienților soluții optime de transport de o calitate superioară rezultate din vasta experiență a echipei, a profesionalismului şi flexibilității acesteia față de schimbările de pe piață, precum și datorată unui management de nivel înalt.

Parcul nostru auto este format din 12 camioane de 40t si 8 autoutilitare de 3,5t.

Descrierea postului

Planifica,organizeaza si monitorizeaza activitatea de transport marfa astfel incat operatiunile de transport se incheie cu succes si cu rezultate conforme cu obiectivele companiei.

Profil candidat:

-Studii superioare.

-Cunoscator al limbii un avantaj cunoasterea limbii germane.

-Detinator al certificatului de atestare profesional ARR.

-Cunostinte Office si dexteritate in folosirea acestora.

-Cunostinte medii si/sau ridicate in domeniul transportului de marfa.

-Abilitati de comunicare, negociere,organizare si de orientare spre rezultate.

Oferim:

-salariu fix atractiv + bonus in functie de performante.

-posibilitatea de dezvoltare profesionala.